Květinové fimoSnad horší lak jsem v životě neměla. Ono najít krycí bílý lak maximálně ve dvou vrstvách je docela oříšek.

Fimo je tam sice jenom na oko, ale v létě, jsem nosila ovoce v růžovém laku a musím říct, že drželo. Musela jsem najít hodně tenké plátky ovoce a poté jej pečlivě lakem nalepit na růžový podklad a cca 3.-mi vrstvami topcoatu zalít.

Drželo to perfektně. Odlakování bylo strašné :)))

11 komentářů:

 1. Mně právě vadí, jak to fomi vystupuje z toho laku - furt to ňoupu, takže mi to vydrží sotva den. Jinak to vždycky lepím lepidlem a to mě to pak omrzí a pak to msuím odpilovávat.. no prostě děs :D Ale děsně se mi to líbí!

  Jinak bílý lak krjící v 1- 2 vrstvách - můžu jen a jen doporučit H&M Love At First Sight! Lepší bílý lak jsem nikdy neměla a dá se s ním i razítkovat ;) Pak fungovat docela nějaký bílý od Flormaru, ale ten brzo vysychal. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Lou má pravdu s tím bílým lakem od H&M, mám ho a je jednoznačně nejlepší !!
  A tohle se mi moc nelíbí, nejsem moc na plastické zdobení :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mně se to líbí moc! Jen bych to asi nemohla nosit, protože bych to hned o něco strhla, celkově nesnesu na nehtech výstupky a nerovnosti, možná proto to tak obdivuju! Jsi šikovná! :-) Jinak celkem dobrý bílý lak je od Color Club, 2 vrstvy kryly krásně:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Aaaa, ty nehty mi připomněly, jak moc chci jaro!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Tie sú tak sladučkééé a roztomilé!
  Inak s tymito lakmi mam aj ja rovnako nanič skúsenost.

  OdpovědětVymazat
 6. zkus bílý lak od essence, který je určený k razítkování :) je to docela novinka a jsem s ním spokojená

  OdpovědětVymazat
 7. Zkusím ten z H&M, ale i ten z Essence. Akorát se bojím,že nebude dobře schout, když je na razítkování. Díky za tipy :)

  OdpovědětVymazat
 8. Love At first Sight schnul hezky. Jestli ti pomůže tohle, co jsem kdysi psala ;) http://daft-ninny.net/polished-prague/?x=22

  OdpovědětVymazat
 9. občas sem chodím koukat jaké máš pěkné nehtíky:) mě docela vyhovuje krycí bílá minicolorama od maybelline nebo kdo je dělá... a nej byl jednou z nějaké sady z lidlu:)

  OdpovědětVymazat
 10. Lou: Až půjdu kolem HM skočím si pro něj :)

  Elesse: Tak to jsem poctěna, další čtenářkou :) Škoda, že už nestojí 29 kč jako v létě, ale také se po ní poohlédnu. Díky za tip :)

  OdpovědětVymazat